GRECJA

Jogowisko w Grecji 8 dni

Praktyka jogi z Magdą Drapałą i relaks nad zatoką Sarońską!

sLOW TRAVEL | UWAŻNE PODRÓŻE

Zapraszamy do Grecji!

Zapraszamy na praktykę jogi w Grecji, nad przepiękną Zatoką Sarońską. W planie mamy codzienne zajęcia jogi oraz czas na relaks i plażowanie nad błękitnym Morzem Egejskim. A ponieważ Grecja ma do zaoferowania nie tylko plaże i piękne widoki, wybierzemy się na wycieczkę do Aten – do miasta, w którym narodziła się demokracja. Naszą instruktorką i przewodniczką po świecie uważnej jogi będzie Yogalena na macie – Magda, która od wielu lat z pasją i zaangażowaniem prowadzi tę prozdrowotną formę ruchu. Magda zadba o komfort i wygodę na macie dopasowując zajęcia do Waszych możliwości. Na matę zaproszeni są wszyscy, zarówno osoby początkujące, jak i te, które jogę praktykują od jakiegoś czasu. Zapraszamy na Jogowisko w Grecji!

Dostępne terminy i ceny

 • Terminy na 2023 już wkrótce!
 • Wyloty z Wrocławia
 • Cena od 3270 zł/os (szczegóły w zakładce Cena i Świadczenia)

 • Minimalna liczba Uczestników: 8 osób
 • Maksymalna ilość Uczestników: 15 osób
 • Wyjazd realizowany pod opieką instruktora jogi
CODZIENNA PRAKTYKA JOGI
WEGETARIAŃSKIE POSIŁKI

WYCIECZKA DO ATEN
HOTEL 3* NAD MORZEM
WIDOKI NA ZATOKĘ SAROŃSKA

POZNAJ SZCZEGÓŁY WYJAZDU!

Jogowisko w Grecji

Program ramowy wyjazdu Jogowisko w Grecji

Kliknij i rozwiń program!

Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Aten. Transfer do hotelu Cokkinis 3* w miasteczku Megara nad Zatoką Sarońską, zakwaterowanie i kolacja na zimno. Nocleg.

Rano zapraszamy na praktykę jogi na tarasie hotelu lub na plaży – w zależności od pogody i nastroju! Po praktyce czeka na Was wegetariańskie śniadanie.

Reszta dnia należy do Was – to czas na wypoczynek nad morzem, plażowanie, spacery po okolicy i relaks z książką. 

Późnym popołudniem ponownie zapraszamy na praktykę jogi. Po praktyce będzie czas na wegetariańską obiadokolację. 

Po kolacji zapraszamy na wspólne rozmowy o uważności w codziennym życiu lub po prostu na… wakacyjne pogaduszki!

Dzień rozpoczniemy poranną praktyką jogi – oczyścimy nasze ciała i umysły. 

Po śniadaniu wybierzemy się na wycieczkę do Aten – miejsca, które jest kolebką kultury! Zobaczymy najważniejsze greckie zabytki starożytności – Wzgórze Akropolu ze świątynią Ateny Partenos, Propylejami, Świątynią Ateny Nike oraz Erechtejonem; antyczną Agora – dawne miejsce spotkań; Teatr Dionizosa, gdzie swoje sztuki wystawiali m.in. Sofokles i Eurypides oraz gdzie miała miejsce premiera Antygony. 

Popołudnie spędzimy u stóp Akropolu – zachwycimy się biało-niebieską Anafiotiką, przypominającą greckie wyspy, a wieczorem spotkamy na Place, która tętni życiem do białego rana!

Na Place zrobimy czas wolny na obiadokolację (płatną we własnym zakresie). 

Późnym wieczorem wrócimy do hotelu na nocleg. 

W kolejnych dniach wrócimy do naszej jogowej rutyny. Po porannej praktyce będzie czas na wegetariańskie śniadanie, a po śniadaniu – czas na wypoczynek nad morzem, plażowanie i co tylko zechcecie. 

Po południu ponownie zapraszamy na praktykę jogi

Po praktyce będzie czas na wegetariańską obiadokolację, a po kolacji – czas na spotkania i rozmowy. 

Dziś rozpoczniemy ostatnią już poranną praktyką jogi. Po śniadaniu wykwaterowanie i czas wolny do dyspozycji Uczestników.

Po południu transfer na lotnisko. Odprawa i przelot do kraju.

Hotel Cokkinis 3* w Megara

Podczas wyjazdu Jogowisko w Grecji Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu Cokkinis 3*, położonym w miejscowości Megara, nad Zatoką Sarońską, tuż przy plaży Kakia Skala. Ten rodzinny hotel oferuje klimatyzowane pokoje z balkonem. Na miejscu znajduje się restauracja oraz 2 bary. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Hotel Cokkinis 3* oddaje do dyspozycji Gości pokoje 1-,2-,3- osobowe oraz rodzinne (nasi Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-osobowych z osobnymi łózkami). Wszystkie pokoje są jasne i wyposażone w lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju jest łazienka z wanną lub prysznicem, a dla Gości przygotowano bezpłatny zestaw kosmetyków i ręczniki. 

Hotelowa restauracja zaprasza na potrawy kuchni greckiej i międzynarodowej, a także na dania wegetariańskie. Śniadaniem można się delektować podziwiając widok na morze. A terenie hotelu znajduje się również bar oraz bar na świeżym powietrzu. 

Zajęcia jogi będą odbywać się głównie na tarasie lub plaży, ale w przypadku niepogody hotel dysponuje salką, w której będziemy mogły praktykować. W hotelu dostępne są maty do jogi.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne (na słodko) oraz obiadokolacje serwowane – obydwa posiłki będą wegetariańskie. 

W podstawowej ofercie proponujemy zakwaterowanie w pokojach 3-osobowych, ale istnieje możliwość dopłaty do zakwaterowania w pokoju 2-osobowym. Szczegóły w zakładce Cena i Świadczenia. Jeśli zależy Ci na pokoju 1-osobowym, daj nam znać, a sprawdzimy możliwość zakwaterowania w pokoju typu sngl.

Zdjęcia z hotelu:

Jogowisko w Grecji – terminy i ceny

TerminWylot z WarszawyWylot z Wrocławia
19-26.09.22brak lotu 3470 zł/os
(BRAK MIEJSC)
Ewentualne dopłaty:
Dopłata do pokoju 2-osobowego 300 zł /os
Miejsca obok siebie w samolocie i wcześniejsza odprawa on-lineod 40 zł/os
Dodatkowy duży bagaż podręczny o wadze 10 kg + priorytetowe wejście na pokładod 140 zł/szt
Bagaż rejestrowany o wadze 10 kg od 140 zł/szt
Bagaż rejestrowany o wadze 20 kg od 220 zł/szt

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Przelot na wybranej trasie wraz z opłatami lotniskowymi (szczegóły w zakładce Przeloty)
 • Mały bagaż podręczny
 • Transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • 7 noclegów w hotelu Cokkinis 3* w Megarze
 • Zakwaterowanie w pokoju 3-osobowym z łazienką
 • 7 śniadań + 6 obiadokolacji w hotelu zgodnie z programem
 • Praktyka jogi zgodnie z programem (12 x po ok. 1,5 h) z certyfikowaną instruktorką jogi – maty do jogi dostępne są na miejscu
 • Wycieczka do Aten (przejazdu busem)
 • Wyjazd realizowany pod opieką instruktora jogi
 • Ubezpieczenie Signal Iduna Europa PLUS (KL do 40.000 €, NNW do 20.000 zł, CHP i bagaż do 2.000 zł)

Cena nie zawiera:

 • Składki na TFP i TFG (po 10 zł/os na każdy z funduszy) zostaną doliczone w ostatnim kroku rezerwacji.
 • Podatku miejskiego w wysokości 0,75 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)
 • Orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 55-60 € – kwota ta obejmuje bilet wstępu na Akropol wraz z kosztami rezerwacji oraz lokalnego przewodnika w Atenach. 
 • Napojów do obiadokolacji 

Warunki płatności:

Przy zawarciu umowy poprosimy o zaliczkę w wysokości 30% wartości wycieczki. Dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem.

Ludzie, których spotkasz podczas Jogowiska w Grecji

 • Magda Drapała, czyli “Yogalena na macie” – certyfikowana nauczycielka jogi, a przede wszystkim osoba, która wie, że joga to nie tylko asany. To też praktyka świadomego ruchu, medytacji, uważności, oddechu, wyciszenia umysłu, techniki relaksacyjne, ale też inspiracje, które podnoszą jakość naszego życia. Magda prowadzi w Poznaniu (oraz on-line) zajęcia jogowe. Organizuje też wyjazdowe “Jogowiska” w najpiękniejszych zakątkach Polski, a w tym roku chciałaby Was porwać również do Grecji! Więcej o Magdzie znajdziecie w zakładce O nas.

Opcje przelotu

Wyjazd Jogowisko w Grecji realizowany będzie z Wrocławia.

Godziny lotów

Wrocław – Ateny 18:50-20:05
Ateny – Wrocław 22:50-00:30
Linia lotnicza: Ryanair

Bagaż

 • RYANAIR – Cena wycieczki zawiera mały bagaż podręczny o wymiarach 40x25x20 cm i wadze do 10 kg
 • WIĘKSZY BAGAŻ PODRĘCZNY / BAGAŻ GŁÓWNY – Istnieje możliwość wykupienia innych opcji bagażowych – ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki – po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe. Z uwagi na zmieniające się stawki przewoźników, bagaż dodany po wykupieniu rezerwacji, może być droższy niż bagaż wykupiony przy wystawieniu biletu.
 • MIEJSCA W SAMOLOCIE – Z uwagi na zmiany w warunkach bezpłatnej odprawy on-line w liniach lotniczych Ryanair, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że Klienci z jednej rezerwacji będą w samolocie siedzieć obok siebie. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji miejsc obok siebie w samolocie (bez wyboru konkretnych miejsc).
 • KARTY POKŁADOWE – Zgodnie z warunkami odprawy on-line linii Ryanair karty pokładowe będą dostępne na 24 godziny przed planowanym lotem. Dla osób, które wykupią miejsca w samolocie, możliwe będzie wcześniejsze wystawienie kart pokładowych.

Inne informacje

 • Jeśli interesuje Cię inny port wylotu lub rezerwacja pakietu bez przelotu, poprosimy o kontakt.
 • Zmian w wycieczkach opartych o loty rejsowe można dokonać w zakresie, na jaki pozwala przewoźnik (dotyczy osób, które zakupiły przelot przez nasze biuro podróży).

Ubezpieczenie

Podczas wyjazdu Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem Signal Iduna Europa PLUS. Pakiet zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 40.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 20.000 zł), bagażu (do 2.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Nasze ubezpieczenie Signal Iduna zostało rozszerzone o leczenie chorób spowodowanych przez Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 i ich mutacje.

Istnieje również możliwość skorzystania z opcji zwiększenia kwoty ubezpieczenia. Polecamy również dokupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Obejmuje ono rezygnację z powodu wypadków losowych oraz w przypadku pozytywnego wyniku testu na COVID19.

 • Ubezpieczenie MAX – rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 60.000 €, NNW do 20.000 zł, OC do 40.000 €, bagażu do 3.000 zł, CHP oraz kwarantannę w kraju docelowym do kwoty 1.000 € – dopłata +50 zł;
 • Ubezpieczenie KR – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki z ochroną rozszerzoną o COVID-19 i kwarantannę – dopłata +5 % wartości wycieczki;
 • Ubezpieczenie KRCHP – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych z ochroną rozszerzoną o COVID-19 i kwarantannę – dopłata +6 % wartości wycieczki.

Pełne warunki ubezpieczenia znajdziecie w zakładce Dokumenty Biura.

Praktyczne informacje

 • Transfery lotniskowe oraz wycieczka do Aten odbywają się busikiem do wyłącznej dyspozycji naszej grupy, przy zachowaniu wszelkich przepisów sanitarnych.
 • Spotkanie z Magdą nastąpi na lotnisku w Polsce lub w Grecji po przylocie.
 • Dzień wyjazdu do Aten może ulec zmianie, jednak wycieczka zostanie zrealizowana zgodnie z programem.
 • W przypadku przylotu w późnych godzinach wieczornych, zamiast obiadokolacji może zostać podana kolacja na zimno. W przypadku wylotu we wczesnych godzinach porannych, zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe.
 • Na tydzień przed rozpoczęciem się wyjazdu zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów.
 • Do wjazdu do Grecji wystarczy dowód osobisty (nie ma konieczności posiadania paszportu).
 • Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym – prosimy o kontakt przed dokonaniem rezerwacji.
 • Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień na temat zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie MSZ.
 • W przypadku programów autorskich staramy się, by były realizowane przez ludzi, którzy je stworzyli, jednak czasem zdarzają się wyjątkowe sytuacje. Jeśli okaże się, że autor programu nie może być z Wami podczas wyjazdu, program zrealizuje inna osoba. Oczywiście z podobną pasją i z ogromną wiedzą!

Informacje o COVID-19

Od 1.05.22 do wjazdu do Grecji nie będą wymagane certyfikaty COVID-owe ani testy. Oznacza to, że wszyscy (zaszczepieni i niezaszczepieni) mogą bez przeszkód wjechać do Grecji. Zluzowanie obostrzeń obowiązuje do 31.08.22,a po tym terminie obostrzenia mogą zostać zmienione, w zależności od stanu epidemiologicznego.

Do końca maja 2022 zostanie utrzymany obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych (w tym muzeach i wewnątrz restauracji). Od 1 czerwca powinien on zostać zniesiony.

Na powrocie do Polski nie są wymagane żadne dokumenty dotyczące przebytych szczepień.

Informacje o obostrzeniach będą aktualizowane na bieżąco.

Zarezerwuj wyjazd

Wycieczkę Jogowisko w Grecji możesz zarezerwować wypełniając formularz. W krótkim czasie skontaktujemy się z Tobą w sprawie rezerwacji – potwierdzimy Ci wtedy cenę i poprosimy wtedy o więcej danych.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

Jogowisko w Grecji – Rezerwacja wyjazdu

Polityka Prywatności