Dokumenty biura

Dokumenty, organizacje turystyczne i ubezpieczenia

ORGANIZATOR WYJAZDÓW BEZGRANIC

Matimpex Travel

Nasze biuro istnieje od 1989 roku, możemy też pochwalić się jedną z pierwszych koncesji przyznawanych prywatnym biurom podróży w Polsce. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 0026k, a także polisę ubezpieczeniową OC Organizatora Turystyki wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – jest ona cyklicznie odnawiana, a aktualny certyfikat znajdziecie poniżej.

W 1992 roku staliśmy się jednym z członków-założycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej, do której należymy do dzisiaj. Byliśmy też inicjatorem powstania nieistniejącego już Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży, do którego należeliśmy przez cały okres jego funkcjonowania. Od 2011 roku należymy również do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki – organizacji, która ma na celu m.in. ustalenie czytelnych praw i zasad rządzących polską turystyką oraz określenie wysokich standardów jakości obsługi turysty.

TROCHĘ SIĘ POCHWALIMY!

Nagrody i certyfikaty

Ponad 30 lat doświadczenia i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce to gwarancja najwyższej jakości naszej oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego Klienta!

Już od 1989 roku organizujemy wycieczki i wakacje w całej Europie. W 2002 roku nasze biuro zostało uhonorowane znakiem „Dobre, bo Polskie” za „organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej”. W grudniu 2007 roku otrzymaliśmy kolejny certyfikat: „Najlepsze w Polsce” za „organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich”. Od tego czasu nie spoczęliśmy na laurach – w 2011 r. zostaliśmy ponownie docenieni przez naszych Klientów certyfikatem „Najlepsze w Polsce” za „wysoką jakość weekendów lotniczych”. W 2018 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orły Turystyki, przyznawane biurom, które cieszą się świetną opinią wśród turystów. Nagrody te są dla nas szczególnie ważne, ponieważ są przyznawane dzięki uznaniu konsumentów. Trzykrotnie też zdobyliśmy wyróżnienie Róża Kolumba – dwukrotnie za katalog „City Break – Więcej niż weekend” i raz za profil w mediach społecznościowych.