zmiany na stronie

Wyjazdy w nowej formule

W Nowym Roku wprowadziliśmy trochę zmian na stronie. Pojawiło się też (i jeszcze pojawi!) sporo nowości. Dziś chcielibyśmy Wam powiedzieć, skąd pomysł na tą „małą rewolucję” i co tak naprawdę się zmieniło.

Przelot w cenie wyjazdu

Po pierwsze od niedawna cena każdej wycieczki zawiera przelot. Gdy startowaliśmy z projektem BezGranic Travel wydawało nam się, że brak przelotu daje Wam wolność w planowaniu podróży. Okazało się jednak, że większości osób, które pytały o nasze wyjazdy, zdecydowanie bardziej odpowiada formuła z przelotem. Nie ma też niejasności, kto i kiedy powinien wykupić przelot. Stąd pomysł na wyjazdy w nowej formule – z przelotem, często z kilku miast w Polsce.

Oczywiście nadal istnieje możliwość wykupienia większości wyjazdów w opcji bez przelotu (lub bez przelotu i transferu lotniskowego w przypadku pakietów) – to najlepsze rozwiązanie dla tych, dla których nasz wyjazd jest tylko etapem dłuższej podróży. Pracujemy też nad tym, żeby chociaż część wyjazdów można było rezerwować przez system rezerwacyjny.

Podział na wyjazdy z pilotem i pakiety bez opieki

Ponieważ dostrzegliśmy, że części osób problem sprawia odróżnienie wyjazdów realizowanych pod opieką pilota od pakietów, które Uczestnicy realizują w dużej części na własną rękę, wprowadziliśmy wyraźny podział na WYJAZDY i PAKIETY. Przy każdej wycieczce umieściliśmy informację, czy jest realizowana pod opieką pilota, czy jest to pakiet indywidualny. Określiliśmy też w nazwie, na ile dni planowany jest wyjazd.

Czym zatem różnią się wyjazdy od pakietów? Oto krótka ściąga!

Wyjazdy z pilotem

  • Wyjazdy realizowane są pod opieką polskojęzycznego pilota / instruktora / przewodnika lokalnego / górskiego itp. Krótko mówiąc – przez cały czas jest z Wami ktoś, kto opiekuje się grupą.
  • Aby wyjazd się odbył, potrzebne jest zebranie minimalnej liczby Uczestników – jest ona podana przy każdym programie. Czasem też określamy liczbę maksymalną – która jest uwarunkowana np. pojemnością sali do jogi lub wielkością busa, który przejedzie trasę.
  • Wyjazdy mają ustalone terminy, na które można się zapisywać.
  • Wyjazd kupujecie w cenie dostępnej na stronie. Cena ta może się zmieniać w zależności od ilości sprzedanych miejsc.

Pakiety indywidualne

  • Pakiety realizowane są bez polskojęzycznej opieki.
  • W przypadku niektórych pakietów w programie znajduje się zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Niektóre zajęcia (jak np. warsztaty kulinarne czy kurs surfowania) są realizowane w języku angielskim. Taką informację znajdziecie przy programie pakietu.
  • Aby wyjazd doszedł do skutku wystarczą 2 osoby (a czasem nawet 1!).
  • Pakiet możemy dopasować do Waszego terminu, a sama wycieczka zostanie potwierdzona w momencie, gdy potwierdzimy dostępność wszystkich świadczeń.
  • Cena może ulec lekkiej zmianie (zarówno w górę, jak i w dół), w zależności od ceny biletu lotniczego.

„Poczekalnia”

Utworzyliśmy kategorię „Poczekalnia”, w której znajdziecie wyjazdy oznaczone tagiem „Nowe terminy wkrótce”. To wyjazdy, na które z różnych względów chwilowo brakuje terminów. Czasem jest to kwestia sezonowości oferty, czasem dopięcia grafików lub względów organizacyjnych. Wiemy, że sporo osób pyta o Mindfulness na Sardynii – mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się ustalić nowe terminy.

Nowości na stronie

Na pewno zauważyliście kilka nowych wyjazdów – m.in. Jogowisko w Grecji (które cieszy się sporym powodzeniem) czy wyjazd Dzikie Piękno Czarnogóry. Z kolei do naszego zespołu Ludzi BezGranic dołączyły nowe osoby – instruktorka jogi Magda oraz Piotrek i Tanja, związani zawodowo i prywatnie z Bałkanami. Zdradzimy Wam też, że w najbliższym czasie przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Zdradzimy Wam, że wkrótce poznacie Krisa, który pracuje nad wyjątkową kulinarną podróżą; Jagnę i Macieja, którzy opracowują trasy rowerowe dla mocniej zaawansowanych kolarzy oraz Dorotę, która narobi Wam smaku na pewne fantastyczne miasto!

Zapraszamy Was też na naszego Facebooka, gdzie na bieżąco wrzucamy informacje o nowościach w ofercie i miejscach w klimacie slow.

Zapraszamy Was do Świata BezGranic!

Similar Posts