WYJAZDY Z PILOTEM | ADVENTURE

Aktywny wypoczynek

Spędź wakacje aktywnie!

KATEGORIA:

Aktywny wypoczynek

Bycie slow nie oznacza pozostawania w bezruchu! Wprost przeciwnie – w ruchu naszą uważność kierujemy na nasz organizm i jego potrzeby. Nie da się też ukryć, że aktywny wypoczynek jest jedną z najprzyjemniejszych i najbardziej efektywnych form utrzymania ciała i ducha w dobrej kondycji. Wśród naszych propozycji znajdziecie ciekawe trasy rowerowe i trekkingowe. Podczas wyjazdów spróbujemy lokalnych przysmaków, trochę też pozwiedzamy i przeznaczymy chwilkę na słodkie lenistwo, jednak na pewno będzie aktywnie! Na naszych wyjazdach czekają na Ciebie wakacyjne endorfiny i pozytywne zmęczenie, a każdy pokonany kilometr stanie się pięknym wspomnieniem!

Pamiętaj też, aby w zakładce Praktyczne Informacje sprawdzić, komu dedykowany jest wyjazd. Z częścią naszych programów poradzi sobie niemal każdy, na niektórych można nawet wypożyczyć rower elektryczny! Z kolei część wyjazdów kwalifikowanych przeznaczona jest dla osób o świetnej kondycji fizycznej. Trasy górskie odradzamy również osobom, które cierpią na lęk wysokości.

„Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił.”

Aktywny wypoczynek

Wszystkie wyjazdy z kategorii Aktywny Wypoczynek realizowane są pod opieką pilota wycieczki / kwalifikowanych przewodników.

Jeśli nie chcesz wypoczywać w grupie, koniecznie sprawdź też nasze Pakiety sportowe!